Piątek, 10 lipca 2020

Warmia Mazury Grand Slam: Weź udział w naszych konkursach!

2015-08-18 10:10:53 (ost. akt: 2015-08-18 10:25:23)
Kibiców czeka prawdziwe święto siatkówki plażowej, ponieważ do stolicy Warmii i Mazur przyjadą najlepsi sportowcy z całego świata.

Kibiców czeka prawdziwe święto siatkówki plażowej, ponieważ do stolicy Warmii i Mazur przyjadą najlepsi sportowcy z całego świata.

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Film, piosenka, plakat, rysunek albo wiersz. Im bardziej oryginalna forma, tym lepiej. Czekamy na kibicowskie hasła i okrzyki związane ze zbliżającym się wielkimi krokami Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn. Zwycięzcom wręczymy upominki.

Warmia Mazury Grand Slam rozpocznie się już za tydzień. Kibiców czeka prawdziwe święto siatkówki plażowej, ponieważ do stolicy Warmii i Mazur przyjadą najlepsi sportowcy z całego świata.

Siatkarzom wiatru w żagle dodadzą przede wszystkim kibice na trybunach. Dlatego też zachęcamy do wspólnej zabawy wszystkich fanów siatkówki plażowej.
W ubiegły piątek „Gazeta Olsztyńska” ogłosiła dwa konkursy. Pierwszy dotyczy hasła zachęcającego do przyjścia na zawody. Może być to nagrany sam głos lub film, piosenka, plakat, rysunek, wiersz. Drugi dotyczy zawołania kibicowskiego w formie głosu, głosu z obrazem albo samego hasła w dokumencie tekstowym. Im bardziej oryginalna forma, tym lepiej!

— Ten bardzo fajna inicjatywa! — stwierdza Michał Klonowski z Olsztyna. Mężczyzna jest zagorzałym kibicem siatkówki plażowej. Każdego roku jeździł do Starych Jabłonek, by podziwiać zmagania na piasku. — Jestem w wieku 50+, więc trochę tych meczów obejrzałem. W tym roku oczywiście również wybiorę się na plażę — zapewnia Michał Klonowski.

A hasło lub okrzyk? — Tak na gorąco trudno mi jest coś wymyślić — odpowiada pan Michał. I po chwili dodaje, że pomyśli nad okrzykiem. — W Starych Jabłonkach kibice byli bardzo aktywni. Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Dobrze by było, żeby okrzyki były związane z Olsztynem — przyznaje kibic.

Nasza redakcja także stanęła na wysokości zadania i wymyśliła kilka okrzyków. Zdradzimy wam dwa, które być może będą inspiracją do wymyślenia własnego hasła. Pierwszy brzmi: „Na raz, na dwa, polska para wygrać ma! Na trzy, na cztery, to siatkarskie rottweilery! Na pięć, na sześć, śpiewamy dla nich pieśń!”.

Drugi dotyczy najlepszego damskiego polskiego duetu Moniki Brzostek i Kingi Kołosińskiej, które będziemy mieli okazję podziwiać podczas zawodów w Olsztynie. A okrzyk zachęcający siatkarki do walki pod siatką brzmi: „Brzostek, Kołosińska, grajcie, pod siatkę innym dojść nie dajcie!”.

— W zawodach wystąpi dziewięć polskich par i nie wyobrażam sobie, by któraś z nich nie dotarła do finałów. Tak więc te hasła i okrzyki na pewno się przydadzą — stwierdza Rafał Pośpiech, dyrektor turnieju Warmia Mazury Grand Slam. Dodając, że na trybunach siatkarzy do walki będzie zagrzewać turniejowa piosenka „O, Warmio mia!”. Dj-e przygotowali już muzykę, są słowa, a nawet układ choreograficzny. — Zależy nam, by zawodnicy na długo zapamiętali, gdzie grali!

Hasła i zawołania kibicowskie przesyłajcie na adres e-mailowy: m.przyborowski@gazetaolsztynska.pl. W tytule wpiszcie „Konkurs Grand Slam”. Napiszcie też swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. W przypadku, gdy materiał zostanie stworzony przez osoby przed ukończeniem 18. roku życia, należy podać imię, nazwisko i numer telefonu rodzica lub opiekuna. Jedna osoba może wysłać materiał na dwa konkursy.

Na zgłoszenia czekamy do piątku 21 sierpnia, do godz. 24. Zwycięzcom wręczymy upominki. Uwaga, materiały, które będą zawierały wulgaryzmy lub będą godzić w czyjeś dobre imię, nie będą brane pod uwagę.

Mateusz Przyborowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB