Wtorek, 21 listopada 2017

Znamy listy startowe na Grand Slam 2015, a wśród nich sporo gwiazd!

2015-08-23 09:00:00 (ost. akt: 2015-08-25 12:47:19)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Poniżej prezentujemy listy startowe na FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia Mazury Olsztyn Grand Slam 2015 Z podziałem na mężczyzn i kobiety oraz na poszczególne kraje.

Mężczyźni

Australia
Kapa/McHugh
Doppler/Horst (Austria)
Eglseer/Müllner
Huber/Seidl
Hupfer/Hörl
Murauer/Schnetzer
Winter/Petutschnig

Belgia
Koekelkoren/van Walle

Białoruś
Dziadkou/Kavalenka

Brazylia
Alison/Bruno Schmidt
Álvaro Filho/Vitor Felipe
Cunha/Alliso
Emanuel/Ricardo
Evandro/Pedro Solberg
Saymon/Guto Carvalhaes

Chile
Grimalt E/Grimalt M

Chorwacja
Zeljkovic/Silic

Czechy
Dumek/Kufa, R.
Kubala/Hadrava
Kufa, D./Lenc
Myslivecek/Pala

Dania
Kaszas O./Kaszas S.

Hiszpania
Herrera/Gavira
Marco/García
Tomás/Menéndez

Francja
Daguerre/Salvetti
Faure/Gosselin
Krou/Rowlandson

Grecja
Kotsilianos/Zoupanis

Holandia

Brouwer/Meeuwsen
Nummerdor/Varenhorst

Iran
B. Salemi/R.Raoufi
Houshmand/A. Pourasgari
I. Karaminezhad/Behnam

Izrael
Faiga/Hilman

Niemcy
Böckermann/Flüggen
Dollinger, A./Wickler
Erdmann/Matysik
Fuchs/Windscheif
Holler/Schröder

Kanada
Binstock/Schachter
Dearing/May
Pedlow/O'Gorman
Schalk/Saxton

Katar
Jefferson/Cherif

Kazachstan
Sidorenko/Dyachenko
Yakovlev/Bogatu

Litwa
Rumsevicius/Kazdailis

Łotwa
Plavins/Regza
Samoilovs/Smedins J.
Smedins T./Korzenevics
Solovejs/Abolins
Sorokins/Toms
Tocs/Finsters

Meksyk
Virgen/Ontiveros

Norwegia
Bergerud/Solhaug
Hordvik/Kvamsdal
Horrem/Eithun
Usken/Retterholt

Polska
Fijalek/Prudel
Kadziola/Szalankiewicz
Kosiak/Rudol
Losiak/Kantor

Rosja
Koshkarev/Barsouk
Semenov/Krasilnikov
Stoyanovskiy/Yarzutkin

Szwajcaria
Beeler/Strasser
Breer/Haussener
Gabathuler/Gerson
Kovatsch/Kissling, J.

Szwecja
Appelgren/Barrefal

Turcja
Gögtepe V./Giginoglu

Stany Zjednoczone
Dalhausser/Lucena
Gibb/Patterson
Hyden/Bourne
Rosenthal/Brunner

Wenezuela
FaĖe/Henriquez

Włochy

Colaberardino/De Luca
Ingrosso M./Ingrosso P.
Nicolai/Lupo
Ranghieri/Carambula
Vanni/Tomatis

Kobiety

Argentyna
Gallay/Klug

Australia
Bawden/Clancy

Austria
Schützenhöfer/Plesiutschnig
Schwaiger S./Hansel

Brazylia
Agatha/Barbara
Carol/Maria Clara
Juliana/Antonelli
Larissa/Talita
Lili/Carol Maximo
Lima/Fernanda

Chiny
Wang/Yue
Y.Y. Ma/X. Y. Xia

Chorwacja
Rosko/Tadic

Czechy
Hermannova/Slukova
Vankova/Blahova

Finlandia
Lehtonen/Lahti
Nyström Er./Nyström Em.

Grecja
Arvaniti/Tsiartsiani

Hiszpania

Liliana/Baquerizo
Lobato/Soria
Ribera/Fernández Navarro

Holandia
Braakman/Sinnema
Meppelink/Van Iersel
van Gestel/van der Vlist

Japonia
Take/Mizoe

Kanada
Bansley/Pavan
Gordon/Wilkerson
Humana-Paredes/Pischke
Valjas/Broder
Whitaker/MacTavish

Kazachstan
Mashkova/Tsimbalova
Samalikova/Lassyuta

Litwa
Povilaityte/Dumbauskaite

Łotwa
Jursone/Graudina
Lece/Ozolina

Meksyk
Rios/Candelas

Niemcy
Bieneck/Großner
Borger/Büthe
Holtwick/Semmler
Laboureur/Sude
Ludwig/Walkenhorst
Mersmann/Schneider

Norwegia
Kongshavn/Treland

Polska
Kolosinska/Brzostek
Legieta/Adamek
Pietroczuk/Stasiak
Trybula/Kloda
Wloch/Stepien

Rosja
Prokopeva/Barsuk
Ukolova/Birlova

Słowacja
Dubovcova/Nestarcova

Szwajcaria
Forrer/Vergé-Dépré
Goricanec/Hüberli
Zumkehr/Heidrich

Szwecja
Grawender/Lundqvist
Nilsson/Yoken

Tajlandia
Numwong/Hongpak
Radarong/Udomchavee
Sirinuch/Pronsuda

Turcja
Nezir/Cetin

Ukraina
Makhno, In./Makhno, Ir.

Stany Zjednoczone
Carico/Summer
Dicello/Vanzwieten
Fendrick/Sweat
Fopma/Hochevar
Kessy/Day
Walsh/Ross

Wenezuela
Orquidea/Gabi

Włochy
Cicolari/Momoli
Menegatti/Orsi Toth

Vanuatu
Pata/Matauatu

zebrał erbe,
źródło: FIVB

Listy startowe na dzień 13.08.2015

Terminarz:

Eliminacje do turnieju głównego (data/czas)

Przybycie drużyn biorących udział w eliminacjach

Mężczyźni - 25.08
Kobiety - 24.08

Odprawa dla drużyn biorących udział w eliminacjach

Mężczyźni - 25.08, godz.19.00-20.00
Kobiety - 24.08, godz. 19.00-20.00

Meeting techniczny dla drużyn

Mężczyźni - 25.08, godz. 20.00
Kobiety - 24.08, godz. 20.00

Turniej eliminacyjny

Mężczyźni -26.08.
Kobiety - 25.08.

Turniej główny (data/czas)

Odprawa dla drużyn

Mężczyźni - 26.08, godz. 19.00-20.00
Kobiety - 25.08, godz. 19.00-20.00

Meeting techniczny

Mężczyźni - 26.08, godz. 20.00
Kobiety - 25.08, godz. 20.00

Mecze w grupach (rozpoczęcie-zakończenie)

Mężczyźni - 27-28.08
Kobiety - 26-27.08

II i III Runda (rozpoczęcie-zakończenie)

Mężczyźni - 29.08
Kobiety - 28-29.08

Ćwierćfinały, mecze finałowe (rozpoczęcie-zakończenie)

Mężczyźni - 29.08
Kobiety - 28.08

Mecze półfinałowe (rozpoczęcie-zakończenie)

Mężczyźni - 30.08
Kobiety - 29.08

Mecze finałowe i ceremonia dekoracji (rozpoczęcie-zakończenie)

Mężczyźni - 30.08
Kobiety - 29.08

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB