Wtorek, 23 kwietnia 2024

NA ŻYWO! Piątek pod znakiem Grand Slamu! Dzisiaj II i III runda rozgrywek!

2015-08-28 10:33:47 (ost. akt: 2015-08-28 20:38:07)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Nieco deszczowy poranek przywitał kibiców i gości nad olsztyńskim jeziorem Ukiel. To jednak nie przeszkadza tym najwytrwalszym fanom siatkówki plażowej i przede wszystkim sportowcom, którzy od rana walczą na piaszczystych boiskach. Sportowe atrakcje to jednak nie wszystko. Organizatorzy zapewnili rozrywkę dla całych rodzin. Zapraszamy do naszej relacji na żywo z wydarzeń sportowych i dookoła boisk!

Zapraszamy do naszej relacji prosto z plaży miejskiej, gdzie trwa wielkie siatkarskie święto!

• Treść odświeża się automatycznie. Ostatnie odświeżenie: dzisiaj, 21:39

• 28 sie 2015 22:06
    Prezentujemy krótkie podsumowanie dnia i serdecznie zapraszamy na sobotni finał kobiet. Także w sobotę na scenie wystąpi Big Day i Jerzy Kryszak. Przed koncertem, o godz. 17 zapraszamy na kolację na plaży:) Czekamy na Was przy scenie za stadionem głównym.

• 28 sie 2015 19:22
    Kończymy dzisiaj naszą relację. Pięknie dziękujemy za spędzeniu czasu z nami czy to przed ekranem monitora, czy też na stadionie. Na zakończenie prezentujemy galerię z meczu Kingi Kołosińskiej i Moniki Brzostek.

Widzimy się jutro! :)

• 28 sie 2015 18:39

Czyż one nie są wspaniałe? :) Gratulujemy!!!! :) :)
  • 28 sie 2015 18:31
    A już teraz zapraszamy Państwa na koncert zespołu Wodny Patrol na scenie za stadionem głównym :)

W programie przed nami jeszcze pokaz laserowy, kino plenerowe oraz spektakle teatralne.

A w strefie kibica: catering, animacje i atrakcje rodzinne, DJ, dyskoteki (od godz. 20), pokazy i warsztaty kulinarne, warsztaty tematyczne, siatkarskie kino (najsłynniejsze mecze w historii polskiej siatkówki)

• 28 sie 2015 18:28
    Tak z kolei przedstawiają się wszystkie wyniki ćwierćfinałów kobiet:

Valjas/Broder CAN [19] Larissa/Talita BRA [1] 0-2 (16-21, 15-21)

van Gestel/van der Vlist NED [29] Walsh/Ross USA [10] 2-1 (15-21, 21-14, 15-8)

Kolosinska/Brzostek POL [8] Fendrick/Sweat USA [14] 2-0 (21-16, 21-12)

Agatha/Barbara BRA [2] Meppelink/Van Iersel NED [7] 0-2 (17-21, 22-24)

I pary półfinałowe:
    van Gestel/van der Vlist NED [29] - Larissa/Talita BRA [1]
    Meppelink/Van Iersel NED [7] - Kolosinska/Brzostek POL [8]

Początek meczów 10:15! Nie moze Was tam zabraknąć! :)

• 28 sie 2015 18:11
    Kołosińska/Brzostek (POL) - Fendrick/Sweat (USA) 2-0!!!!!!!!!!

Mamy polską parę w półfinale!!!!!!!!!
  • 28 sie 2015 18:00
    Dobry początek drugiego seta, 7:4 dla Polek. Kibice gorącym dopingiem wspierają nasze zawodniczki.

• 28 sie 2015 17:55
    Kołosińska/Brzostek (POL) - Fendrick/Sweat (USA) 1-0!
  • 28 sie 2015 17:35
    Poniżej reszta wyników spotkań grupowych mężczyzn:

Kapa/McHugh AUS [24] - Fuchs/Windscheif GER [25] 0-2 (20-22, 19-21)

Herrera/Gavira ESP [7] - Schalk/Saxton CAN [10] 0-2 (15-21, 17-21)

Virgen/Ontiveros MEX [21] - Plavins/Regza LAT [28] 0-2 (18-21, 13-21)

Doppler/Horst AUT [5] - Semenov/Krasilnikov RUS [12] Wygrana Rosjan - kontuzja zgłoszona przez Austryjaków

Grimalt E/Grimalt M CHI [19] - Eglseer/Müllner AUT [30] Wygrana Chińczyków - kontuzja zgłoszona przez Austryjaków

Nummerdor/Varenhorst NED [3] - Krou/Rowlandson FRA [14] Wygrana Holendrów - kontuzja zgłoszona przez Francuzów.
  • 28 sie 2015 17:25
    W strugach deszczu rozpoczynamy pojedynek Kołosińska/Brzostek POL Fendrick/Sweat USA

Kibicujmy naszym! :)
  • 28 sie 2015 17:03
    Za chwilę, tuż przed pierwszym meczem ćwierćfinałowym Polek Kingi Kołosińskiej i Moniki Brzostek zapraszamy na rozmowę z Piotrem Gruszką, byłym kapitanem reprezentacji Polski w piłce siatkowej! Zapraszamy do oglądania!

• 28 sie 2015 16:58

Nic dodać nic ująć. Trzy pewne zwycięstwa. Gratulacje Panowie! :)
  • 28 sie 2015 16:45
    Brawooooooo!!!!!!!!! Fijałek / Prudel - Samoilovs / Smedins 2:0!!!

• 28 sie 2015 16:41
    W przerwach, kibiców obu par rozgrzewają swoimi występami piękne cheerleaderki :)

• 28 sie 2015 16:26

Brawo nasi! Fijałek / Prudel - Samoilovs / Smedins 1:0!!!

A na trybunach bitwa na doping polskich i łotewskich kibiców! :)
  • 28 sie 2015 16:10
    Swoim kolegom kibicowała m.in. Martyna Kłoda

• 28 sie 2015 16:05
    No i zaczynamy!
  • 28 sie 2015 16:02
    Zostały niespełna 3 minuty do meczu Fijałka i Prudla. Na trybunach szaleją łotewscy kibice, którzy głośno dopingują Samoilovsa i Smedinsa.
  • 28 sie 2015 15:55
    Brawooooooo! Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz wygrywają z Turkami Gögtepe V. i Giginoglu po tie-breaku 2:1!!!

• 28 sie 2015 15:50
    Po pojedynku Kądzioła/Szałankiewicz - Gögtepe V./ Giginoglu mecz rozegrają Fijałek i Prudel, którzy o godz. 16 zmierzą się z łotewską parą Samoilovs i Smedins.

Tuż po tych sportowych emocjach czas na ćwierćfinały kobiet. Oto zestawienie par:

Pozostałe wyniki rywalizacji kobiet w 1/8 finału:

Larissa/Talita BRA [1] - Kessy/Day USA [18] 2-0 (21-13, 21-13)

Ludwig/Walkenhorst GER [5] - Valjas/Broder CAN [19] 1-2 (21-18, 22-24, 16-18)

Lehtonen/Lahti FIN [27] - Walsh/Ross USA [10] 1-2 (21-19, 18-21, 10-15)

van Gestel/van der Vlist NED [29] - Forrer/Vergé-Dépré SUI [21] 2-1 (19-21, 21-16, 15-12)
  • 28 sie 2015 15:44
  • 28 sie 2015 15:43
    Na stadionie głównym tie-break! Kądzioła/Szałankiewicz - Gögtepe V./ Giginoglu 1-1
  • 28 sie 2015 15:34
    Trwa drugi set meczu Michała Kądzioła i Jakub Szałankiewicza z Turkami Gögtepe V. i Giginoglu. Tymczasem na bocznym boisku, rozgrzewają się już Fijałek i Prudel, którzy o godz. 16 zmierzą się z łotewską parą Samoilovs i Smedins.
  • 28 sie 2015 15:20
    Pierwszy set wygrany przez Michała Kądzioła i Jakuba Szałankiewicza! (21-19)
  • 28 sie 2015 15:01
    A teraz początek kolejnej uczty siatkarskiej! Polska para Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz zmierzą się na stadionie głównym z Turkami Gögtepe V. i Giginoglu.

Kibicujmy naszym! Rozpogadza się! :) :)
  • 28 sie 2015 14:51
    Już niebawem pierwsze wejście na żywo Olsztyńska.TV Tym razem jej gościem będzie prezes Polskiego Zwiazku Piłki Siatkowej Paweł Papke!

• 28 sie 2015 14:45
    Jeszcze nie ochłonęliśmy po wygranej Kingi Kołosińskiej i Moniki Brzostek. Mecz był fantastyczny! Poniżej prezentujemy zdjęcia z treningu zawodniczek przed meczem i z samego meczu :)

• 28 sie 2015 14:37
    Kinga Kołosińska i Monika Brzostek zaraz po awansie do ćwierćfinału olsztyńskiego Grand Slamu, zostały otoczone przez grono dziennikarzy:

... oraz wiernych kibiców:

• 28 sie 2015 14:35
    Nawet niemieckie serwisy doceniają grę Polek!

• 28 sie 2015 14:30
    Jakby ktoś potrzebował potwierdzenia:

• 28 sie 2015 14:08
    Pozostałe wyniki meczów kobiet w 1/8 finału Grand Slam 2015:

Fendrick/Sweat USA [14] - Zumkehr/Heidrich SUI [23] 2-1 (21-17, 17-21, 15-12)

Meppelink/Van Iersel NED [7] - Holtwick/Semmler GER [13] 2-1 (18-21, 21-16, 15-7)

Agatha/Barbara BRA [2] - Carol/Maria Clara BRA [17] 2-0 (21-18, 21-19)
  • 28 sie 2015 14:00
    WYGRANA POLEK! Kołosińska/Brzostek - Bansley/Pavan 2:1 (22:24, 21:19, 16:14)

Zapraszamy na godz. 15, na mecz grupy G: Gögtepe V./Giginoglu (TUR) - Kądzioła/Szałankiewicz (POL)
  • 28 sie 2015 13:46
    Po kapitalnym bloku, Polki prowadzą już 4:0 w trzecim secie!
  • 28 sie 2015 13:42
    Jest remis! Kołosińska/Brzostek - Bansley/Pavan 1:1 (22:24, 21:19)
  • 28 sie 2015 13:38
    W przerwach między meczami zachęcamy do skorzystania z wielu atrakcji sportowych. W ofercie znajdziecie m.in. zajęcia zumba fitness oraz jumping fitness.
  • 28 sie 2015 13:32
    Polki prowadzą trzema punktami! (12-9)
  • 28 sie 2015 13:21
    Niestety pierwszy set dla Kanadyjek, które wygrały 24:22. Ale to nie koniec walki. Zaraz kolejny set. Kibicujmy naszym! :)
  • 28 sie 2015 13:15
    Pozostałe wyniki zmagań mężczyzn:

Evandro/Pedro Solberg BRA [2] - Nicolai/Lupo ITA [15] 2-0 (21-17, 22-20)

Dalhausser/Lucena USA [20] - Daguerre/Salvetti FRA [29] 2-0 (22-20, 21-14)

Brouwer/Meeuwsen NED [4] - Erdmann/Matysik GER [13] zwycięstwo Niemców, ponieważ drużyna holenderska zgłosiła kontuzję.

Gibb/Patterson USA [6] - Emanuel/Ricardo BRA [11] 0-2 (27-29, 14-21)

A tymczasem na stadionie głównym prowadzą Polki 19 -18! :)
  • 28 sie 2015 13:06
    Kibiców przybywa z każą minutą, tak więc jest komu wspierać nasze zawodniczki.

Polki prowadzą w pierwszym secie 10-9.

• 28 sie 2015 13:01
    Jeśli chcecie dowiedzieć się, co słychać w regionie, szukajcie naszych hostess, które w pobliżu stadionu rozdają dzisiejsze wydanie "Gazety Olsztyńskiej".

• 28 sie 2015 12:48
    A już za chwilę mecz Polek! Kinga Kołosińska i Monika Brzostek zmierzą się z Kanadyjską parą Bansley/Pavan. Kibicujmy naszym! :)

Już nie pada! :) :)
  • 28 sie 2015 12:40
    Przypominamy dzisiejsze wyniki rozgrywek kobiet:

Juliana/Antonelli BRA - Kessy/Day USA [18] 1-2 (19-21, 21-15, 13-15)

Gallay/Klug ARG [24] - Valjas/Broder CAN [19] 0-2 (12-21, 20-22)

Walsh/Ross USA [10] - Dubovcova/Nestarcova SVK [25] 2-0 (21-15, 21-19)

Wang/Yue CHN [15] - Forrer/Vergé-Dépré SUI [21] 0-2 (14-21, 17-21)

Lima/Fernanda BRA [6] - Zumkehr/Heidrich SUI [23] 1-2 (21-19, 17-21, 8-15)

Bansley/Pavan CAN [3] - Pata/Matauatu VAN [22] 2-0 (23-21, 22-20)

Ukolova/Birlova RUS [16] - Holtwick/Semmler GER [13] 1-2 (21-15, 11-21, 11-15)

Liliana/Baquerizo ESP [12] - Carol/Maria Clara BRA [17] 1-2 (21-16, 19-21, 18-20)
  • 28 sie 2015 12:39
    Z każdą godziną coraz tłoczniej robi się w pobliżu stadionu głównego.

• 28 sie 2015 12:37
    Dobra wiadomość zarówno dla zawodników jak i kibiców - deszcz przestał padać. Według prognoz, około godz. 15 niebo ma się rozchmurzyć.

• 28 sie 2015 12:31
    Amerykanki niezależnie od pogody mogą liczyć na doping swoich fanek :)

• 28 sie 2015 12:27

Tymczasem spoza boiska głównego rywalizacja pań: Chinki Wang i Yue przegrały ze Szwajcarkami Forrer i Vergé-Dépré 0-2 (14-21, 17-21)
  • 28 sie 2015 12:18
    Podobnie jak w dniach poprzednich, zachęcamy Was do udziału we wspólnych zajęciach zumby, które odbywają się na scenie obok stadionu głównego.

• 28 sie 2015 12:16
    Deszcz sprawia, że piłka jest tak śliska, że Włosi stosują tzw. zagranie pod słońce, z którym nie mogą poradzić sobie Szwajcarzy. Piłka jest uderzana od dołu i leci niczym pocisk moździerzowy "niszcząc" obronę Szwajcarów.
  • 28 sie 2015 12:14
    Podrzucamy Wam kolejną porcję zdjęć, prosto z plaży miejskiej w Olsztynie :)

• 28 sie 2015 12:07
    Stadion główny gości teraz pary męskie z Włoch i Szwajcarii. Pojedynek Ranghieri/Carambula - Beeler/Strasser z grupy B.
  • 28 sie 2015 11:53
    Niespodziewana wiadomość od organizatorów: Przeciwnicy Kantora i Łosiaka (amerykańska para Rosenthal/Brunner) nie stawili się na mecz, więc Polacy automatycznie awansują dalej!

• 28 sie 2015 11:52
    Alison/Bruno Schmidt (BRA) - Binstock/Schachter (CAN) 2:0 Mistrzowie świata grają dalej!
  • 28 sie 2015 11:41
    Pierwsza dawka zdjęć z piątkowych porannych meczów na Grand Slam 2015!

• 28 sie 2015 11:14
    Zapytacie: kiedy grają nasi? Otóż odpowiadamy:

O godzinie 12 na stadionie głównym para Polaków Łosiak i Kantor zmierzą się z parą z USA Rosenthalem i Brunnerem .

O godzinie 13 na stadionie głównym zobaczymy Polki Kołosińską i Brzostek i ich pojedynek z Kanadyjkami Bansley i Pavan.

O 15 również na stadionie głównym mecz grupy G i pojedynek Turków Gögtepe V. i Giginoglu z Polakami Kądziołą i Szałankiewiczem.

A na deser o 16 również na głównym stadionie, najwyżej sklasyfikowana para polskich siatkarzy Fijałek i Prudel zagrają z Łotewskimi zawodnikami Samoilovsem i Smedinsem J.

Jeśli o 13 Polki wygrają z Kanadyjkami to o 17.30 zobaczymy je w meczu ćwierćfinałowym!

Kibicujmy naszym!
  • 28 sie 2015 11:10
    Zaczynamy kolejne starcie! Alison/Bruno Schmidt (BRA) - Binstock/Schachter (CAN)

Przypomnijmy, że Alison i Bruno to aktualni mistrzowie świata. Tak więc przed Kanadyjczykami trudne zadanie :)

• 28 sie 2015 11:08
    Pogoda nie jest idealna, ale fani są z nami od samego rana.
  • 28 sie 2015 11:02
    A już za nieco ponad siedem minut kolejny pojedynek: Alison/Bruno Schmidt (BRA) - Binstock/Schachter (CAN)
  • 28 sie 2015 11:00
  • 28 sie 2015 10:57
    Koniec. Po zaciętym trzecim secie do dalszej fazy awansują Amerykanki.

Juliana/Antonelli (BRA) - Keesy/Day (USA). 1:2 (19:21, 21:15, 13:15)

• 28 sie 2015 10:56
    UWAGA! Informujemy, że zmieniliśmy miejsce namiotu "Gazety Olsztyńskiej" i Fundacji "Przyszłość dla dzieci". Teraz stoimy tuż przy wejściu na stadion główny tuż nad samą wodą :)

• 28 sie 2015 10:55
    Brazylijki nie dają za wygraną. Juliana/Antonelli - Keesy/Day 13-14
  • 28 sie 2015 10:54

Pomimo gry w strugach deszczu Niemki Holtwick i Semmler wygrały z Rosjankami Ukolovą i Birlovą 2:1 (21-15, 11-21, 11-15)
    Piłka meczowa dla Amerykanek!
  • 28 sie 2015 10:51
    Trenerzy i koledzy z reprezentacji w skupieniu oglądają zmagania swoich koleżanek.

11-9 dla Amerykanek

• 28 sie 2015 10:43
    Właśnie trwa trzeci set meczu Juliana/Antonelli (BRA) - Keesy/Day (USA). 1:1 (19:21, 21:15)

• 28 sie 2015 10:14
    Witamy! Zaczynamy relację z czwartego dnia Grand Slam 2015!