Sobota, 27 kwietnia 2024

Brąz dla Polek i złoto Brazylijek - piąty dzień Grand Slam Olsztyn 2015. Podsumowanie

2015-08-29 10:01:54 (ost. akt: 2015-08-30 16:35:16)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Ukiel wita kibiców skąpanymi w słońcu stadionami. Dzisiaj na mieszkańców, kibiców i turystów czeka moc atrakcji na stadionie i dookoła niego. Mecze finałowe zmagań kobiet, I i II rudna mężczyzn, koncert zespołu Big Day, występ Jerzego Kryszaka i mnóstwo innych wydarzeń! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

• Treść odświeża się automatycznie. Ostatnie odświeżenie: dzisiaj, 05:58

• 29 sie 2015 19:13
    Przedostatni dzień siatkarskich zmagań dobiegł końca. W turnieju pań wszystkie karty zostały już odkryte. W niedzielę półfinały i finał w wykonaniu mężczyzn. Poniżej rozpiska:

W półfinałach spotkają się w niedzielę:

godz. 10:00 >> Alison/Bruno Schmidt z Brazylii i Schalk/Saxton z Kanady
    godz. 11:00 >> Erdmann/Matysik z Niemiec iGibb/Patterson z USA

Finał w niedzielę o godz. 15:00. Nie może Was zabraknąć!!!

Na zakończenie sobotnich atrakcji nad jeziorem Ukiel wystąpi Jerzy Kryszak i zespół Big Day. Polecamy!!!

Dziękujemy za wspólne kibicowanie i zapraszamy na plażę miejską już jutro! Niech plażówka będzie z Wami! :)

• 29 sie 2015 19:07
    Jeszcze raz gratulujemy naszym zawodniczkom - Kindze Kołosińskiej i Monice Brzostek, które stanęły dziś na podium Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Polki zdobyły brązowy medal. Tak prezentowały się wśród najlepszych zawodniczek turnieju w Olsztynie.

• 29 sie 2015 19:01
    Po zaciętej, wspaniałej walce, punkt za punkt, niestety Polacy przegrali z Niemcami w drugim secie 25:27. Niemcy przechodzą do półfinału. Dziękujemy za powalający doping i gratulujemy!

Kantor/Łosiak (Polska) - Erdmann/Matysik (Niemcy) 0:2 (19-21, 25-27)
  • 29 sie 2015 18:58
    Ten mecz może potrwać jeszcze parę ładnych minut, żadna z drużyn nie ma zamiaru odpuścić, jest piłka meczowa dla Niemców, ale Polacy się bronią. Jest 23 do 23.
  • 29 sie 2015 18:53
    Piłka setowa dla Polaków... Niemcy się obronili... trzykrotnie. Jest 21:20
    20 do 17! Polacy coraz bliżej zwycięstwa w drugim secie.
  • 29 sie 2015 18:50
    Pierwsze przełamanie Polaków, jest 16:15!!! Kibice szaleją na trybunach boiska głównego na plaży miejskiej w Olsztynie.
  • 29 sie 2015 18:46
    Po przerwie powrót do gry. Niemcy prowadzą 13:11.
  • 29 sie 2015 18:32
    W drugim secie role się odwróciły. Niemcy zaczęli mocno, mają trzy punkty przewagi, jest 2:5.
  • 29 sie 2015 18:26
    21 do 19 pierwszego seta w walce o półfinał wygrywa dwójka z Niemiec. Kibicujmy Polakom!
  • 29 sie 2015 18:25
    Polacy byli bardzo blisko zwycięstwa w I secie w meczu z Niemcami, ale niespodziewanie piłka setowa dla Niemców... Obroniona!
  • 29 sie 2015 18:19
    15 do 11 dla polskiej dwójki. Kantor/Łosiak wciąż utrzymują przewagę!
  • 29 sie 2015 18:06
    Rozpoczął się mecz Polaków z Niemcami o półfinał Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 - Piotr Kantor i Bartosz Łosiak na boisku głównym mierzą się z dwójką Erdmann/Matysik. Polacy zaczęli mocno, mają 3 punkty przewagi, jest 4:1.
  • 29 sie 2015 17:51
    Brązowe medalistki Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 - Kinga Kołosińska i Monika Brzostek - w Olsztyńska TV!

• 29 sie 2015 17:48
    Świeża porcja zdjęć z finałowego meczu Brazylijek z Holenderkami!

• 29 sie 2015 17:28
    Trwa dekoracja najlepszych zawodniczek turnieju! Jeszcze raz przypominamy, brązowy medal dla Polek!!! Kinga Kołosińska i Monika Brzostek na podium!!!

Srebro dla Holenderek - dwójki Meppelink/Van Iersel.

Pierwsze miejsce na podium i złoty medal powędrował do Brazylijek - duet Larissa/Talita wygrał wszystkie mecze, przegrał tylko jeden set.

Gratulujemy!!!

• 29 sie 2015 17:25
    Jeśli jeszcze nie ma Was na trybunach turnieju siatkówki plażowej w Olsztynie nad jeziorem Ukiel, to czas wybrać środek lokomocji i pojawić się na ćwierćfinałowym meczu polskiej dwójki.

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak o godz. 18 na boisku głównym zmierzą się z niemiecką dwójką Erdmann/Matysik.
  • 29 sie 2015 17:22
    - Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dziękuję za doping. Kocham Was i bardzo podoba mi się Olsztyn. Mam nadzieję, że spotkamy się tu za rok - powiedziała Brazylijka Talita, złota medalistka turnieju Grand Slam Olsztyn 2015.
  • 29 sie 2015 17:15
    ZŁOTY MEDAL ROZGRYWEK KOBIET W WARMIA MAZURY GRAND SLAM OLSZTYN 2015 WĘDRUJE DO BRAZYLIJEK!!!

Dwójka Larissa/Talita pokonała Holenderki Meppelink/Van Iersel 2:0 (21-12, 25-23).

Czekamy na dekorację, a Brazylijki płaczą ze szczęścia!

• 29 sie 2015 17:13
    Pierwsza piłka setowa dla Holenderek... ale punkt wędruje do Brazylijek, 23:23 przez chwilę, bo Brazylijki asem serwisowym rozłożyły przeciwniczki na łopatki!
  • 29 sie 2015 17:10
    Zabójcze kontry, skuteczne bloki, szybkie ataki - 20:19 w końcówce II seta... Piłka setowa... i Holenderki bronią się.
  • 29 sie 2015 17:05
    Odrobinę wzrosła przewaga Brazylijek nad Holenderkami, jest 15:13.
  • 29 sie 2015 16:55
    W drugim secie na razie równowaga - 3:3. Holenderki wzięły się w garść, walka punkt za punkt.
  • 29 sie 2015 16:51
    W pięknym stylu Brazylijki wygrały I seta finałowego spotkania z Holenderkami (21:12).
  • 29 sie 2015 16:50
    Piłka setowa w finale Grand Slam Olsztyn 2015! 20:12 dla Brazylijek...
  • 29 sie 2015 16:49
    Dziś w namiocie "Gazety Olsztyńskiej" swoje nagrody odebrali zwycięzcy konkursu na okrzyk i kibicowskie hasło :)
  • 29 sie 2015 16:44
    Brazylijki w finale radzą sobie świetnie, mają piorunującą przewagę - 13:6. Holenderki muszą znaleźć sposób na latynoską krew do siatkówki.
  • 29 sie 2015 16:36
    Wielki finał kobiet rozpoczęty! Na razie 1 do 1 w meczu Holenderek z Brazylijkami.
  • 29 sie 2015 16:34
    Przypominamy o wyjątkowych atrakcjach, które towarzyszą turniejowi!

Na sobotni wieczór organizatorzy zaplanowali m.in. występ kabaretowy nie byle kogo, bo samego Jerzego Kryszaka. Symbol polskiej estrady, jak przyznaje, już zaciera ręce na przyjazd do stolicy Warmii i Mazur.

— Jestem kibicem sportowym wszędzie tam, gdzie Polacy odnoszą sukcesy. Każda dyscyplina potrzebuje sukcesu, bo jeżeli go nie ma, rozchodzi się po kątach i znika z oczu widzów. A jak Grzegorz Fijałek z Mariuszem Prudlem zaczęli wygrywać, plażówka wyszła z grajdołka — mówi „Gazecie Olsztyńskiej” kabareciarz, przyznając jednocześnie, że będzie to jego debiut, bo jeszcze nigdy nie występował w takiej scenerii.

Zapraszamy na plaże miejską nad jeziorem Ukiel w Olsztynie!

• 29 sie 2015 16:26
    Zbliża się decydujące starcie rozgrywek kobiet na turnieju Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Na boisku głównym do WIELKIEGO FINAŁU przygotowują się dwie najlepsze żeńskie pary zawodów:

Holenderki Meppelink/Van Iersel oraz Brazylijki Larissa/Talita.
  • 29 sie 2015 16:15
    - Dziękujemy za wspaniały doping! Jesteście niesamowici. To był bardzo ważny mecz dla nas. Zapraszamy Was do kibicowania naszym kolegom, jeszcze dziś zagra duet Kantor/Łosiak - mówiła Monika Brzostek tuż po zwycięskim meczu z Holenderkami.

• 29 sie 2015 16:10
    Wielki sukces Polek! Trzecie miejsce i brązowy medal Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 dla naszych zawodniczek - Kinga Kołosińska i Monika Brzostek pokonały w świetnym stylu Holenderki, w drugim secie wynik 21:16!

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek - Gestel/van der Vlist (Holandia) 2:0 (21-12, 21-16)

• 29 sie 2015 16:08
    Polki o krok od zwycięstwa - piłka meczowa!
  • 29 sie 2015 16:03
    Asy serwisowe Polek zaskakują Holenderki! Przewaga naszych zawodniczek rośnie - 16:12.
  • 29 sie 2015 15:57
    W drugim secie walka punkt za punkt, jest 5:6 dla zawodniczek z Holandii.
  • 29 sie 2015 15:52
    I udało się! Kołosińska/Brzostek wygrały pierwszego seta 21:12! :)

• 29 sie 2015 15:50
    Piłka setowa!
  • 29 sie 2015 15:44
    Polki prowadzą 13 do 8! Brawo! Kibicujmy naszym! :)
  • 29 sie 2015 15:41
    Pierwsze przełamanie Polek, mają przewagę aż 4 punktów (8:4)
  • 29 sie 2015 15:37
    Polki na początku spotkania miały dwa punkty straty, ale walka jest zacięta. 3:4 dla Holenderek.
  • 29 sie 2015 15:30
    Emocje nie stygną, nie tylko dlatego, że woda w jeziorze Ukiel ma dziś 21 stopni Celsjusza. Za chwilę kolejny ważny dla nas mecz w turnieju Grand Slam Olsztyn 2015.

Polska dwójka - Kinga Kołosińska i Monika Brzostek - zmierzy się w walce o brąz z zawodniczkami z Holandii - Gestel/van der Vlist.

• 29 sie 2015 15:20

• 29 sie 2015 15:19
    Niestety, Polacy ulegli Amerykanom. W tie-breaku dwójka Fijałek/Prudel przegrala 11:15.

Fijałek/Prudel - Gibb/Patterson (USA) 1:2 (19-21, 21-19, 11:15)

- Dziękujemy Wam serdecznie za doping, zostawiliśmy serducha na boisku. Jesteśmy z wami, wracamy za rok i liczymy na dobry wynik - mówił Grzegorz Fijałek tuż po meczu.

- Do zobaczania za rok, dziękujemy, widzimy się na pewno! - dodał Mariusz Prudel.

• 29 sie 2015 15:17
    Piłka meczowa dla Amerykanów... Ale skuteczny atak Prudla na chwilę zatrzymał gości...
  • 29 sie 2015 15:14
    Polacy powoli odrabiają, straty jest 9:10.
  • 29 sie 2015 15:07
    Zaczął się tie-break, który rozstrzygnie spotkanie Polaków z Amerykanami. Na razie goście mają przewagę 3 punktów.
  • 29 sie 2015 15:04
    Udało się! Drugiego seta wygrała polska dwójka Fijałek/Prudel! 1:1 w meczu Polska - USA (19-21, 21-19).

• 29 sie 2015 14:59
    Piłka setowa dla Polaków!!! Doskonałe ataki Grzegorza Fijałka są nie do zatrzymania! Przewaga Polaków nad Amerykanami sięga już 5 punktów! 20:15 :)
  • 29 sie 2015 14:57
    Walka zacięta, punkt za punkt, spektakularne akcje. W meczu Polaków z Amerykanami nasi zawodnicy wciąż prowadzą 15:14!
  • 29 sie 2015 14:52
    Spotkaliśmy kibiców z Ostródy. Byli rok temu w Starych Jablonkach. Nie chcą porównywać imprez, bo impreza w Olsztynie jest w zupełnie innej skali. Jak przyznali, za rok znów chcieliby tu przyjechać.

• 29 sie 2015 14:51
    Druga przerwa techniczna w meczu Polska - USA, Polacy utrzymali przewagę - 11:9.
  • 29 sie 2015 14:42
    Kto wygra mecz? - POLSKA - kibice nie mają wątpliwości i zagrzewają naszych zawodników do walki. Zaczął się drugi set - było 1:1, jest 8:6. Polacy zdobyli przewagę.
  • 29 sie 2015 14:41
    Niestety, polska dwójka Fijałek/Prudel przegrała w pierwszym secie z Amerykanami 19:21.
  • 29 sie 2015 14:39
    Piłka setowa dla Amerykanów... Skuteczny atak Prudla i wciąż walczymy o wyrónanie. 19:20
  • 29 sie 2015 14:37
    Po świetnym ataku Mariusza Prudla strata zmalała do dwóch punktów, jest 15:17.
  • 29 sie 2015 14:33
    Polacy stracili 4 cenne punkty, ale powoli odrabiają staraty - jest 12:16.
  • 29 sie 2015 14:32
    Monika Brzostek i Kinga Kołosińska odpoczywają przed meczem o trzecie miejsce, jednocześnie kibicując swoim kolegom.

• 29 sie 2015 14:29
    Pierwsza przerwa techniczna w meczu Fijałek/Prudel - Gibb/Patterson - 10:11
  • 29 sie 2015 14:23
    5:4 - pierwsza przewaga Polaków w ćwierćfinałowym meczu z Amerykanami!
  • 29 sie 2015 14:19
    Pierwszy punkt w spotkaniu Polaków i Amerykanów dla gości. Kibicuj z nami dwójce Fijałek/Prudel!!!
  • 29 sie 2015 14:15
    Nie zapominajmy, że nie tylko na stadionie głownym trwa rywalizacja zawodników tegorocznej edycji Grand Slam.
  • 29 sie 2015 14:09
    Za niespełna 10 minut kolejny mecz polskiej dwójki. Niekwestionowani faworyci turnieju - Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel - zmierzą się z amerykańską dwójką Gibb/Patterson. Trzymajcie kciuki i wskakujcie na trybuny!
  • 29 sie 2015 14:07
    Jesteście ciekawi wydarzeń w regionie? Zapraszamy Was w okolice stadionu, gdzie z najnowszym wydaniem "Gazety Olsztyńskiej" spacerują nasze piękne hostessy!

• 29 sie 2015 14:06
    Kantor i Łosiak pokonali Łotyszów!!! Nie było łatwo, ale w tie-breaku Kantor i Łosiak mieli przewagę 15:9. Awansowali do ćwierćfinału.

Kantor/Łosiak (Polska) - Plavins/Regza (Łotwa) 2:1 (21-15, 19:21, 15:9)

Piłka meczowa dla Polaków!!!
  • 29 sie 2015 14:03
    Kantor i Łosiak mają przewagę - jest 12:9 dla Polaków! Wsparcie kibiców zagrzewa naszą ekipę do walki, trybuny są wypełnione po brzegi.
  • 29 sie 2015 14:02
    Poniżej kolejne wyniki zmagań mężczyzn w I rundzie:

Erdmann/Matysik GER [13] Evandro/Pedro Solberg BRA [2] 2-0 (21-18, 21-18)
    Grimalt E/Grimalt M CHI [19] Hyden/Bourne USA [17] 1-2 (24-22, 20-22, 13-15)
    Schalk/Saxton CAN [10] Emanuel/Ricardo BRA [11] 2-1 (21-23, 21-19, 15-13)
    Semenov/Krasilnikov RUS [12] Samoilovs/Smedins J. LAT [9] 0-2 (22-24, 17-21)
  • 29 sie 2015 13:59
    Polacy mają twardy orzech do zgryzienia w tie-breaku. Łotysze prowadzą 6:4.
  • 29 sie 2015 13:53
    Łotysze wygrali drugiego seta 21:19. Czeka nas tie-break.

• 29 sie 2015 13:52
    Piłka setowa dla Łotyszy, kibice wstrzymali oddech...
  • 29 sie 2015 13:49
    Połowa drugiego seta za nami, równowaga 17:17.

• 29 sie 2015 13:41
    Myślimy, że taki widok zachęca sam w sobie :)

• 29 sie 2015 13:37
    W drugim secie Łotysze zdobyli przewagę, jest 6:4.
  • 29 sie 2015 13:31
    Piłka setowa dla Polaków... i udało się! Kantor i Łosiak wygrali pierwszego seta 21:15. Gratulujemy!!!

• 29 sie 2015 13:29
    Podobnie jak w dniach poprzednich, przy wejściu na główny stadion czekają na Was namioty "Gazety Olsztyńskiej" oraz Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy o atrakcjach towarzyszących siatkówce plażowej. Na plaży miejskiej w Olsztynie można spotkać przechadzających się głównym traktem zawodników, którzy przyjechali na Grand Slam w Olsztynie z całego globu. Gwiazdy turnieju chętnie rozdają autografy.

Plaża miejska w Olsztynie jest pełna turystów. Odwiedziła nas przede wszystkim duża grupa Łotyszy.
  • 29 sie 2015 13:27
    Rośnie przewaga Polsków nad Łotyszami, jest 13:10.
  • 29 sie 2015 13:21
    Już za chwilę na żywo w Olsztyńska TV kolejni wyjątkowi goście - fizjoterapeuci, którzy prowadzą strefę regeneracji dla zawdników na Grand Slam Olsztyn 2015 - Emilia Włodkowska i Marcin Woźniak.

• 29 sie 2015 13:17
    Zaczął się pierwszy set meczu Polaków z Łotyszami! Jest 3:3
  • 29 sie 2015 13:12
    Jak widać, nie tylko nasi siatkarze cieszą się dużym zainteresowaniem fanów.

• 29 sie 2015 13:11
    Trybuny stadionu głównego powoli wypełniają się po brzegi. Wszyscy nerwowo wyczekują kolejnego pojedynku pary Łosiak/Kantor.

• 29 sie 2015 13:09
    Zapraszamy na boisko główne turnieju Grand Slam w Olsztynie, wejście na trybuny jest bezpłatne. W tej chwili przed meczem o ćwierćfinał rozgrzewają się polscy zawodnicy: Kantor i Łosiak, którzy zmierzą się łotewską dwójką Plavins/Regza.

• 29 sie 2015 13:07
    Wielki szlem w Olsztynie wchodzi w decydującą fazę! Pod siatką o ćwierćfinały powalczą dwie polskie dwójki:

- o godz. 13:15 - Łosiak/Kantor
    - o godz. 14:15 - Fijalek/Prudel
  • 29 sie 2015 13:04
    Koniec, gratulujemy świetenej dwójce z Brazylii, która pokonała Hoszpanów.

Alison/Bruno Schmidt BRA - Herrera/Gavira NED 2:0 (25-23, 21:19)
  • 29 sie 2015 13:01
    Piłka meczowa dla Brazylijczyków... ale Hiszpanie się obronili jest 20:19.
  • 29 sie 2015 12:48
    Trwa drugi set meczu Brazylijczyków z Hiszpanami. Jest 14:15.
  • 29 sie 2015 12:45
    Wielki finał kobiet na Grand Slam Olsztyn 2015 rozpocznie się na boisku głównym o godz. 16:30. Holenderska dwójka Meppelink/Van Iersel powalczy z Brazylijkami Larissa/Talita, rozstawionymi z numerem 1.
  • 29 sie 2015 12:41
    Dziś dwa najważniejsze mecze turnieju kobiet - walka o trzecie miejsce Grand Slam Olsztyn 2015 oraz wielki finał.

Wiemy już, że o godz. 15:30 w meczu o trzecie miejsce zmierzą się polska dwójka Kołosinska/Brzostek i Holenderki Gestel/van der Vlist.

• 29 sie 2015 12:37
    Kolejna piłka setowa dla Brazylijczyków... i wygrali seta 25:23!

• 29 sie 2015 12:35
    Po 23, Hiszpanie nie tak łatwo pozwolą sobie odebrać zwycięstwo w pierwszym secie.
  • 29 sie 2015 12:33
    Piłka setowa dla Brazylijczyków... i walczą dalej: 20:19.
  • 29 sie 2015 12:21
    Na stadionie głównym rozpoczął się mecz mężczyzn: Alison/Bruno Schmidt, Brazylijczyków rozstawionych z numerem 1 oraz hiszpańskiej dwójki Herrera/Gavira, rozstawionej z numerem 7.

W pierwszym secie Hiszpanie prowadzą 13:11.

• 29 sie 2015 12:19

• 29 sie 2015 12:16
    Kobieca dwójka z Brazylii Larissa/Talita rozgromiła Holenderki van Gestel/van der Vlist 2:0 (21-17, 21:14)!

• 29 sie 2015 11:51
    Jeśli tylko macie czas, to zachęcamy do odwiedzenia plaży miejskiej w Olsztynie, gdzie od rana czeka na Was mnóstwo atrakcji! :)

• 29 sie 2015 11:37
    van Gestel/van der Vlist - Larissa/Talita 0-1 (17:21)
  • 29 sie 2015 11:24
    Początek meczu wyrównany 6:6
  • 29 sie 2015 11:21
    Grand Slam 2015 to nie tylko siatkówka. Zapraszamy Was również do skorzystania z bogatej oferty innych dyscyplin.

• 29 sie 2015 11:17
    Przed nami drugi pojedynek półfinałowy kobiet van Gestel/van der Vlist NED [29] - Larissa/Talita BRA [1].

Zapraszamy do kibicowania i wspólnej zabawy na trybunach :)
  • 29 sie 2015 11:00
    Koniec! Brzostek/Kołosińska - Van Iersel/Meppelink 0:2 (16:21, 19:21)

Ale to jeszcze nie koniec walki, przypominamy, że Polki zagrają o brązowy medal!

• 29 sie 2015 10:58
    Piłka meczowa dla Holenderek!
  • 29 sie 2015 10:51
    Słoneczko, lekki wietrzyk i sportowe emocje zachęcają do odwiedzenia plaży w Olsztynie.

• 29 sie 2015 10:46
    Monika i Kinga prowadzą 9:7 z Holenderkami! Na trybunach około tysiąca kibiców!
  • 29 sie 2015 10:40
    As serwisowy Polek! Prowadzimy już 3:0 w drugim secie.
  • 29 sie 2015 10:37
    Pierwszy set dla Holenderek
    Brzostek/Kołosińska - Van Iersel/Meppelink 0:1 (16:21)
  • 29 sie 2015 10:34
    Holenderki prowadzą 17-13.
  • 29 sie 2015 10:31
    Tak natomiast prezentują się wyniki pozostałych meczów I rundy mężczyzn:

Krou/Rowlandson FRA [14] Gibb/Patterson USA [6] 0-2 (17-21, 16-21)

Plavins/Regza LAT [28] Fuchs/Windscheif GER [25] 2-1 (21-16, 14-21, 15-10)

Evandro/Pedro Solberg BRA [2] Nummerdor/Varenhorst NED [3] 2-1 (20-22, 24-22, 15-13)

Hyden/Bourne USA [17] Beeler/Strasser SUI [31] 2-0 (21-18, 21-11)

Emanuel/Ricardo BRA [11] Virgen/Ontiveros MEX [21] 2-0 (22-20, 21-19)

Samoilovs/Smedins J. LAT [9] Binstock/Schachter CAN [16] 2-0 (21-17, 21-18)

Brouwer/Meeuwsen NED [4] Herrera/Gavira ESP [7] 0-2 (17-21, 12-21)

• 29 sie 2015 10:27
    Ale za to Monika i Kinga nadal walczą! Jest 9 do 5 dla Holenderek!

Kibicujmy dziewczynom! :)
  • 29 sie 2015 10:25
    Po zaciekłej walce Polska para Polaków przegrała w tie-breaku: 1-2 (16-21, 22-20, 9-15)
  • 29 sie 2015 10:23

Mało pozytywna informacja...
  • 29 sie 2015 10:22
    Dzień zaczynamy od kilku informacji:

Właśnie rozpoczął się mecz półfinałowy Polek Moniki Brzostek i Kingi Kołosińskiej z Holenderkami Van Iersel i Meppelink.