Piątek, 26 kwietnia 2024

Złoto dla Brazylijczyków - Grand Slam Olsztyn 2015 dobiegł końca! LIVE

2015-08-30 10:48:12 (ost. akt: 2015-08-30 16:14:19)

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Wielki Szlem w Olsztynie dobiegł końca. Podwójne złoto dla Brazylijczyków - świetnie spisały się żeńska i męska dwójka. W turnieju panów srebro dla Amerykanów i brąz Kanadyjczyków. Trzymaliście kciuki i kibicowaliście na plaży miejskiej w Olsztynie? Przypominamy, że w turnieju żeńskim brązowymi medalistkami zostały zawodniczki z Polski - Kinga Kołosińska i Monika Brzostek! Polecamy nasze relacje, galerie zdjęć i filmy Olsztyńska TV! Dziękujemy za sześć dni wspaniałej sportowej zabawy!

• Treść odświeża się automatycznie. Ostatnie odświeżenie: dzisiaj, 10:10

• 30 sie 2015 16:55
    Grand Slam dobiegł końca. Dziękujemy, że byliście z nami!

• 30 sie 2015 16:54
    Finaliści odebrali swoje medale!

• 30 sie 2015 16:26

• 30 sie 2015 16:24

• 30 sie 2015 15:45
    Brazylijczycy triumfują! Zostali złotymi medalistami Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015!!! To dwójka, która jest nie do zatrzymania, siermiężne ataki Brazylijczyków sprawiały ogromne trudności Amerykanom. Pięknie się bronili, ale muszą zadowolić się srebrem. Gratulujemy i dziękujemy za wspólne kibicowanie!!! :)

Alison/Bruno Schmidt BRA - Gibb/Patterson USA 2:0 (21-10, 21-15)
  • 30 sie 2015 15:24
    Alison/Bruno Schmidt - Gibb/Patterson 1:0 (21:10)
  • 30 sie 2015 15:04
    Mecz czas zacząć! Trybuny praktycznie wypełnione! Kibicujmy razem! :)

• 30 sie 2015 15:02
    Amerykanie prezentują się w tym roku trochę gorzej, ponieważ wygrali tylko w St. Petersburgu w czerwcu.
  • 30 sie 2015 15:01
    Brazylijczycy serię zwycięstw rozpoczęli na mistrzostwach świata w Holandii w czerwcu. Od tamtej pory wygrali jeszcze w Gstaad, Yokohamie i tydzień temu na Long Beach.
  • 30 sie 2015 14:58
    Za 6 minut wielki finał mężczyzn! Pojedynek obecnych mistrzów świata Brazylijczyków Alisona Conte Cerutti i Bruno Oscara Schmidta z Amerykanami Jakiem Gibbem i Caseyem Pattersonem!
  • 30 sie 2015 14:46
    Po fantastycznym meczu Kanadyjczycy przełamali złą passę w bezpośrednich pojedynkach z niemiecką parą. Schalk/Saxton - Erdmann/Matysik 2:0. Kanadyjczycy staną na trzecim miejscu na podium!

• 30 sie 2015 14:44
    Kanada wygrywa! 2:0! (21:17 , 21:18)

• 30 sie 2015 14:43
    Ale Niemcy nie odpuszczają 20:18
    Na trybunach ponad 3 tysiące osób. Organizatorzy nie narzekają na frekwencję i postawę kibiców. Wszyscy wspaniale się bawią. Tymczasem w meczu o trzecie miejsce wynik 20:17 na korzyść Kanady!
  • 30 sie 2015 14:37
    Schalk/Saxton - Erdmann/Matysik 17:12!

• 30 sie 2015 14:33
    Kanadyjczycy są coraz bliżej przełamania fatalnej passy w pojedynkach z niemiecką parą. Prowadzą już 12:8
  • 30 sie 2015 14:31
    9:6 - prowadzą Kanadyjczycy.
  • 30 sie 2015 14:30
    Zacięty mecz. Kanadyjczycy prowadzili 4:1, ale Niemcy nie odpuszczają. Obecny rezultat w meczu - 7:5.
  • 30 sie 2015 14:25
    Zaczynamy drugiego seta. Pierwsza akcja i punkt dla Kanady!

• 30 sie 2015 14:23
    Kanadyjczycy wygrywają pierwszego seta do 17. Schalk/Saxton - Erdmann/Matysik 1:0 (21:17)
  • 30 sie 2015 14:22
    Piłka setowa dla Kanady 17:20
  • 30 sie 2015 14:21
    Fantastyczny blok Kanady, która zwiększa przewagę. Jest 18:16
  • 30 sie 2015 14:17
    Druga przerwa, Kanadyjczycy wyszli na prowadzenie 14:13.
  • 30 sie 2015 14:14
    Pierwsza przerwa. Schalk/Saxton - Erdmann/Matysik 10:11
  • 30 sie 2015 14:10
    Przypomnijmy, że do półfinału niemiecka para dostała się bez szwanku, nie przegrali ani jednego seta. Zobaczymy jak wyjdzie im w starciu z Kanadą. Na razie mają przewagę 8:6.
  • 30 sie 2015 14:07
    Sympatie na trybunach są podzielone, część kibicuje Niemcom, część Kanadyjczykom. A na boisku remis 4:4.
  • 30 sie 2015 14:05
    Rozpoczęli Kanadyjczycy, ale pierwszy punkt dla Niemców.
  • 30 sie 2015 14:00
    Sędzią głównym w meczu o najniższy stopień podium będzie Agnieszka Myszkowska z POLSKI! :)
  • 30 sie 2015 13:58
  • 30 sie 2015 13:57
    W bezpośredniej rywalizacji pomiedzy tymi dwiema parami wygrywają Niemcy 5-0. Wygrali z Kanadyjczykami na mistrzostwach świata pod koniec czerwca tego roku w Holandii, podczas rozgrywek grupowych na Stavanger Major Series w 2014 i 2015 roku. Byli również lepsi od Kanadyjczyków podczas zmagań grupowych na Grand Slamie w Gstaad w 2014 roku i podczas 1/8 finałów w 2013 roku również w Gstaad.
  • 30 sie 2015 13:51
    Zawodnicy rozgrzewają się, już za 13 minut początek pierwszego seta. Zapraszamy na trybuny!

Kibicujcie razem z nami! :)
  • 30 sie 2015 13:50
    Niemcy pokonali w swojej drodze do tego meczu m.in. Brazylijczyków Evandro Goncalvesa i Pedro Solberga, rozstawionych z numerem 2 ale ulegli w półfinale parze amerykańskiej Jake'owi Gibbowi i Casey'owi Pattersonowi 2:1.
  • 30 sie 2015 13:46
    Z kolei para niemiecka - Jonathan Erdmann i Kay Matysik w tym roku zajęła najwyższe, trzecie miejsce na Grand Slamie w Moskwie pod koniec maja.
  • 30 sie 2015 13:44
    Para z Kanady Schalk / Sexton odpadła w półfinale z mistrzami świata - Brazylijczykami Alisonem Cerutti i Bruno Oscarem Schmidtem 2:1.
  • 30 sie 2015 13:42
    Kanadyjczycy w drodze do olsztyńskiego Grand Slamu pokonali m.in Hiszpanów, rozstawionych wyżej od nich, bo na 7 miejscu - Adriana Gavira i Pablo Herrera, ale w rozgrywkach grupowych byli gorsi od polskiej pary Kądzioła / Szałankiewic.
  • 30 sie 2015 13:41
    Przypomnijmy, że para z Kanady, którą zobaczymy niebawem na głównym stadionie - Chaima Schalka i Bena Saxtona zajęli na przedostatnim Grand Slamie w Yokohamie drugie miejsce inkasując 43 tysiące dolarów. Kanadyjczycy są rozstawieni w tym turnieju na 10 lokacie.
  • 30 sie 2015 13:31
    Pogoda kusi nie tylko mieszkańców z Olsztyna, ale również kibiców tego wyjątkowego turnieju. W oczekiwaniu na mecz o 3 miejsce, zgromadzeni na plaży ludzie korzystają z przepięknej pogody.

• 30 sie 2015 13:27
  • 30 sie 2015 13:22
    Indykpol AZS Olsztyn w zjawiskowym acz luźnym stylu pokonał reprezentację Polski w meczu gwiazd! W tzw. międzyczasie w tańcu z gwiazdami na piasku głównego boiska zaprezentowali się Monika Brzostek i Piotr Gruszka :)

• 30 sie 2015 13:19
    Korzystając z przerwy między meczami turniejowymi, zapraszamy Was w okolice stadionu, gdzie stoją namioty "Gazety Olsztyńskiej" oraz Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Pracownicy fundacji przygotowali kilka atrakcji zarówno dla dzieci jak i ich rodziców :)

• 30 sie 2015 13:05
    W meczu pokazowym Polskę reprezentują będą m.in.: Paweł Papke, Piotr Gruszka i Monika Brzostek (świeżo upieczona brązowa medalistka Grand Slam Olsztyn 2015).

Czy reprezentacja Polski pokona stały skład Indykpolu AZS Olsztyn? Kibicuj z nami, przyjdź na boisko główne przy plaży miejskiej w Olsztynie!!!
  • 30 sie 2015 12:58
    Już za chwilę MECZ GWIAZD - specjalna atrakcja finałowego dnia Warmia Mazury Grand Slam w Olsztynie. Kto zagra pod siatką? Polska kontra AZS Olsztyn!

Po kilku latach przerwy na boisko wróci Paweł Papke, Piotr Gruszka i... czekamy na oficjalną prezentację zawodników.
  • 30 sie 2015 12:45
    Tuż po pierwszych, dzisiejszych meczach do siatkarzy ustawił się istny tłum kibiców, proszących o autografy i wspólne zdjęcia.

• 30 sie 2015 12:38
    Wszystko jasne - znamy już dwójki, które zmierzą się w meczu finałowym i o trzecie miejsce.

Mecz o brąz rozpocznie się na boisku głównym o godz. 14:00 >> Schalk/Saxton CAN vs Erdmann/Matysik GER

WIELKI FINAŁ rozpocznie się na boisku głównym o godz. 15:00 >> Alison/Bruno Schmidt BRA vs Gibb/Patterson USA

• 30 sie 2015 12:35
    Dziś po godz. 12 na plaży miejskiej odbyło się uroczyste sadzenie drzewek i odsłonięcie pamiątkowej tablicy. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji:

• 30 sie 2015 12:23
    Piłka meczowa dla Amerykanów... i udało się. Wygrywają II mecz półfinałowy w tie-breaku pokonując Niemców 10:15.

Erdmann/Matysik GER - Gibb/Patterson USA 1:2 (28-30, 21-19, 10-15)

- Kochamy grać w Polsce, to jedno z moich ulubionych miejsc na świecie. Bardzo wam dziękujemy za doping, jesteście wspaniali! - powiedział tuż po zwycięskim meczu amerykański zawodnik Jake Gibb.

• 30 sie 2015 12:19
    Dwójka z USA utrzymuje prowadzenie, są coraz bliżej finału, jest 7:11.
  • 30 sie 2015 12:16
    Amerykanie mocno zaczęli, w tie-breaku mają 4 punkty przewagi, jest 3:7.
  • 30 sie 2015 12:11
    Piłka setowa i... Niemcy wygrywają drugiego seta 21:19! Za chwilę tie-break, który rozstrzygnie sytuację remisową, w setach jest bowiem 1:1.
  • 30 sie 2015 12:08
    Kolejne przełamanie Amerykanów, ale po świetnym bloku Niemców znów remis 19:19.
  • 30 sie 2015 12:05
    Po godzinie 12 gościem Olsztyńska TV była Anna Wasilewska, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

• 30 sie 2015 12:04
    O czas proszą Amerykanie, walka jest bardzo wyrównana w tej części spotkania półfinałowego Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Jest po 15.

• 30 sie 2015 12:01
    Po pierwszej przerwie Amerykanie zaczęli szybko odrabiać straty i udało im się zdobyć prowadzenie, jest 13:14.
  • 30 sie 2015 11:48
    W drugim secie znów Niemcy wychodzą na prowadzenie, jest 4:1.
  • 30 sie 2015 11:45
    Amerykanie wygrali I seta - 28:30! Gratulujemy i zapraszamy do kibicowania w II secie w drugim meczu półfinałowym Grand Slam Olsztyn 2015!

• 30 sie 2015 11:43
    Kilka piłek setowych wywalczyli Amerykanie, ale wciąż nie wiadomo, kto wygra. po 28.
  • 30 sie 2015 11:40
    Jest pierwsze przełamanie! Piłka setowa dla Amerykanów, 24:25... ale Niemcy też dają radę w obronie pod presją :) Po 25.
  • 30 sie 2015 11:37
    Trzecia piłka setowa dla Niemców... 22:22 znów Amerykanie się bronią!
  • 30 sie 2015 11:35
    A tak wygląda trofeum za pierwsze miejsce!

Piłka setowa dla Niemców... Amerykanie bronią się pięknym atakiem, nie do zatrzymania. Chwila rozprężenia i znów piłka setowa dla Niemców, ale pod presją Amerykanie radzą sobie świetnie.
  • 30 sie 2015 11:30
    USA wciąż ma problem z odrobieniem strat, jest 16:14 po pierwszej przerwie.
  • 30 sie 2015 11:20
    Amerykanie mają trzy punkty straty, jest 7:4. Niemcy świetnie serwują i trudno zatrzymać ich szybkie ataki.
  • 30 sie 2015 11:07
    Powitanie zawodników i możemy zaczynać II mecz półfinałowy Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015! Pierwszy gwizdek i pierwszy punkt dla Niemców. Amerykanie dotknęli siatki.
  • 30 sie 2015 11:06
    Tak było w sobotę na Grand Slam w Olsztynie! Zapraszamy do oglądania.

To dopiero początek wielkich sportowych emocji. Na boisku głównym rozgrzewają się już kolejni zawodnicy. W II półfinale Grand Slam Olsztyn 2015 zmierzą się Niemcy Erdmann/Matysik, którzy w sobotę w walce o półfinał pokonali Polską dwójkę Łosiak/Kantor oraz Amerykanie Gibb/Patterson, którzy wygrali w meczu o ćwierćfinał z kolejną naszą dwójką - Fijałek/Prudel.

Kto wygra i w finale, który rozpocznie się już o godz. 15:00, powalczy z Brazylijczykami o złoto Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015? Kibicujcie z nami!!!
  • 30 sie 2015 11:05
    Zobacz zdjęcia z I meczu półfinałowego Brazylia vs Kanada!

• 30 sie 2015 11:01
  • 30 sie 2015 10:58
    Mistrzowie świata z Brazylii wygrali I mecz półfinałowy i awansowali do finału Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015!

W tie-breaku Brazylijczycy zostawili Kanadyjczyków daleko w tyle i wygrali 15:9.

Alison/Bruno Schmidt BRA - Schalk/Saxton CAN 2:1 (19-21, 21-19, 15-9)

• 30 sie 2015 10:42
    Gra toczy się szybko, punkt za punkt, doszło do przełamania, ale Brazylijczycy wciąż trzymają nas w niepewności. Pierwsza piłka meczowa dla Kanadyjczyków... udało się ją obronić i... Brazylijczycy wygrywają drugiego seta 21:19!!!
  • 30 sie 2015 10:35
    W pierwszym secie Kanadyjczykom udało się powstrzymać mistrzów świata z Brazylii. Dwójka Alison/Bruno Schmidt przegrała 19:21.
  • 30 sie 2015 10:30
    Dzień dobry! Rozpoczynamy szósty dzień z siatkówką plażową w Olsztynie! Na boisku głównym Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 trwa I mecz półfinałowy rozgrywek mężczyzn.

Mistrzowie świata z Brazylii Alison/Bruno Schmidt walczą z kanadyjską dwójką Schalk/Saxton.

Kibice rozgrzani, tancerki czarują zawodników :)